PULCIŅI:
Lietišķā māksla:

keramika
stikla māksla
šūšanas studija
šūšanas studijas defilē
Vizuālā māksla:
vizuālā māksla
cita vizuālā māksla
papīra plastika
gleznošana
Tehniskā jaunrade:
raķešu modelēšana
pūķu modelēšana
tehniskā modelēšana
metāla dizaina studija
Mūzika:
vokālā studija Ritmi
ģitārspēles studija N
pūtēju orķestris
zvanu ansamblis
Dejas:
jautro ritmu studija
TDK Graudiņi
Sports:
orientēšanās
sporta dejas
pašaizsardzība
galda teniss
Teātris:
teātra st. Spēle
teātra sports
Darbs ar jaunatni:
 
 
 
JAUNUMI

ERUDĪTS 2008 rezultāti.
Pievienots: 31.03.2008 || Komentāri: 0

Talsu rajona vidusskolu konkursa "Erudīts 2008" finālā sacentās Talsu 2. vidusskolas, Talsu Kristīgās vidusskolas, Dundagas vidusskolas un Rojas vidusskolas komandas.
Par konkursa "Erudīts 2008" ar iegūtajiem 46 punktiem tika atzīta Rojas vidusskolas komanda. Otrie ar 43 punktiem - Talsu Kristīgās vidusskolas komanda, Trešie - Dundagas komanda ar 40 punktiem. Savukārt Talsu 2. vidusskola saņēma specbalvu par mājasdarbu ar tēmu "Nekur nav tik labi kā mājās".

Literāro uzvedumu skate „Tu esi Latvija”.
Pievienots: 26.03.2008 || Komentāri: 0

7.martā Talsu tautas namā notika Talsu rajona BJC rīkotā literāro uzvedumu skate „Tu esi Latvija”. Skate ir viens no daudzo aktivitāšu cikla pasākumiem, veltītajiem Latvijas 90.gadadienai. Literāro uzvedumu pamatā bija jāizmanto Ojāra Vācieša un Imanta Ziedoņa daiļrade, ar mērķi, sagaidot Latvijas jubileju, atrast kopīgo dzirksteli atbilstošu dažādām paaudzēm mūsu latviešu literatūras klasiķu darbos.
Skatē piedalījās 8 kolektīvi – Dundagas vidusskolas teātra pulciņš „Duņdžiņi” un Talsu rajona Bērnu un jauniešu centra teātra studija „Dundaga”- režisore Vaira Kamara, Pastendes kultūras nama teātra pulciņš ( režisore Inga Kazaka), Talsu pamatskolas teātra grupa ( režisore Vita Kukute), Talsu 2.vidusskolas ( režisore Benita Valda Meinarte), Pastendes pamatskolas grupa ( režisore Inga Kazaka), Virbu pamatskolas teātra pulciņš -režisore Virma Brizga un Talsu Valsts ģimnāzijas teātra studija „Te”- režisore Inga Krišāne.
Izrādes skatījās režisores Ziedīte Začeste, Doloresa Lepere un Rūta Gaigala, kurām bija jāizvērtē režisora darbs( materiāla atlase, iecere, virsuzdevums), aktiera darbs ( skaidra dikcija, kontakts ar publiku, skatuves partneriem), mākslinieciskais noformējums un literārā kompozīcija kopumā ( atmosfēra un ansamblis).


Spēļu konkurss „Iepazīsti vidi”
Pievienots: 19.03.2008 || Komentāri: 0

18.martā notika Izglītības ministrijas Valsts jaunatnes iniciatīvu centra vides izziņas spēļu konkurss „Iepazīsti vidi” I kārta. Konkurss iekļauts projektā „Tu esi Latvija”, kas veltīts Latvijas 90. gadadienai.
Talsu rajona konkursā piedalījās 2 skolas ar 2 spēlēm – Talsu 2.pamatskola un Talsu pamatskola.
Vides pulciņa izveidotā krustvārdu mīkla „Vai tu zini?” (Talsu 2.pamatskola, pedagogs Anita Bērziņa) lika pasvīst ikvienam, lai tiktu pie pareizas atbildes, toties tie, kuri bija klāt atcerēsies gan šī gada putnu, gan dzīvnieku un ne tikai to. Kā paši spēles autori saka – pat vidusskolēniem bijis ko piepūlēties, situāciju glāba iespēja uzzināt papildinformāciju par katru jautājumu.
„Meža spēle” (Talsu pamatskola, pedagogs Sanita Leja) vairāk vērsta uz dabas aizsardzību – nenomet tukšo pudeli, uzmanīgi ar uguni, savāc atkritumus, pasveicini ezi, kas nav tikai ezis - jebkuru dzīvu radību satiekot, pasveicini. Interesants bija spēles laukums – apgleznots apaļais galds. Lai spēlētu „Meža spēli” vajag tikai metamais kauliņš, spēļu figūriņas un pēc iespējas vairāk labu draugu, neatkarīgi kādā vecumā.
Lai izlemtu, kura spēle ceļos uz Rīgu uz lielo konkursu nācās draudzīgi sēsties pie apaļā galda. Kopīgi sprieda Inese Roze Talsu Tūrisma un informācijas centra vadītāja, Daiga Ābola Talsu rajona BJC direktora vietniece un abas vides pulciņu vadītājas Anita Bērziņa un Sanita Leja. Ceļazīmi uz Rīgas konkursu 25.aprīlī izpelnījās „Meža spēle” (Talsu pamatskola) kā atraktīvāka, pieejama plašākam vecuma lokam, ar vienkārši uztveramu izziņas materiālu.
 
AKTUALIPULCIŅU SARAKSTS, 2019:


 

JAUNUMI
NĀKAMIE PASĀKUMI 
MĒS ESAM ŠEIT: 

skatīt lielākā kartē