JAUNUMI

Pulciņu ceļvedis

1. septembris

Atvērto durvju dienas

Rallijs Talsu BJC

Divas jaunas izstādes!

Talsu novada Bērnu un jauniešu centra 3. stāva foajē rotā Talsu un Dundagas novadu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstāde - konkurss "Zeme mūsu rokās". (Apskati to virtuāli šeit)  . Savukārt pie Talsu novada administratīvā centra ir izkārtoti vides objekti, kurus var apskatīt gan klātienē gan virtuāli   ​. Izstādē piedalās 28 autori ar 26 darbiem no Valdemārpils vidusskolas, Talsu, Pastendes, Kolkas, Laucienes, Upesgrīvas  pamatskolām un Talsu novada Bērnu un jauniešu centra keramikas, stikla mākslas, papīra plastikas un "Nāc ar mani pagleznot" pulciņi.

Jaunieti! Esi aktīvs un piedalies!

Arī šajā gadā Talsu novada jaunieši aicināti īstenot savas idejas, piedaloties Talsu novada jauniešu iniciatīvu projektu konkursā.

Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt jauniešu iniciatīvas, kas veicina Talsu novada jauniešu iekļaušanos kultūras, sporta un izglītības procesos, sekmējot viņu vērtību orientāciju, aktīvu līdzdalību un fiziskās aktivitātes.

Konkursu izsludina Talsu novada jaunatnes lietu konsultatīvā padome sadarbībā ar Talsu novada pašvaldību.

Sīkāku informāciju meklē: ej.uz/JIP_2021

Skatuves runas konkursa rezultāti

Rezultāti

Aicinām visus virtuālajā “SAPŅU PIETURĀ”

Talsu un Dundagas novadu izglītības iestāžu audzēkņu darbu izstādē “Sapņu pietura” piedalās 77 autori ar 80 darbiem no  Talsu Kristīgās,  Valdemārpils un Dundagas vidusskolas, Pastendes un Stendes pamatskolas, Lībagu sākumskolas, Talsu novada Bērnu un jauniešu centra keramikas, stikla, vizuālās, citas vizuālās mākslas, papīra plastikas, “Nāc ar mani pagleznot” un teātra “Rūķītis” pulciņiem.

Lai mums katram šajā sarežģītajā laikā ir sava Sapņu pietura!

[ GALERIJA ]

Kopdejošanas un kopdziedāšanas stundas, kamēr mācāmies mājās​

Kopdejosanas stundas kamēr mācāmies mājās​

Kopdziedāšanas stundas kamēr mācāmies-mājās​

Ieskaties izstādē "Zvēri ziemā"

Talsu novada BJC notiek izstāde Ieskaties izstādē "Zvēri ziemā", par šiem darbiņiem, kas priecē acis, parūpējušies Talsu un Dundagas novadu skolnieki. Apskati izstādes darbus šeit  ​.