JAUNUMI

Divas jaunas izstādes!

Talsu novada Bērnu un jauniešu centra 3. stāva foajē rotā Talsu un Dundagas novadu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstāde - konkurss "Zeme mūsu rokās". (Apskati to virtuāli šeit)  . Savukārt pie Talsu novada administratīvā centra ir izkārtoti vides objekti, kurus var apskatīt gan klātienē gan virtuāli   ​. Izstādē piedalās 28 autori ar 26 darbiem no Valdemārpils vidusskolas, Talsu, Pastendes, Kolkas, Laucienes, Upesgrīvas  pamatskolām un Talsu novada Bērnu un jauniešu centra keramikas, stikla mākslas, papīra plastikas un "Nāc ar mani pagleznot" pulciņi.

Jaunieti! Esi aktīvs un piedalies!

Arī šajā gadā Talsu novada jaunieši aicināti īstenot savas idejas, piedaloties Talsu novada jauniešu iniciatīvu projektu konkursā.

Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt jauniešu iniciatīvas, kas veicina Talsu novada jauniešu iekļaušanos kultūras, sporta un izglītības procesos, sekmējot viņu vērtību orientāciju, aktīvu līdzdalību un fiziskās aktivitātes.

Konkursu izsludina Talsu novada jaunatnes lietu konsultatīvā padome sadarbībā ar Talsu novada pašvaldību.

Sīkāku informāciju meklē: ej.uz/JIP_2021

Skatuves runas konkursa rezultāti

Rezultāti

Aicinām visus virtuālajā “SAPŅU PIETURĀ”

Talsu un Dundagas novadu izglītības iestāžu audzēkņu darbu izstādē “Sapņu pietura” piedalās 77 autori ar 80 darbiem no  Talsu Kristīgās,  Valdemārpils un Dundagas vidusskolas, Pastendes un Stendes pamatskolas, Lībagu sākumskolas, Talsu novada Bērnu un jauniešu centra keramikas, stikla, vizuālās, citas vizuālās mākslas, papīra plastikas, “Nāc ar mani pagleznot” un teātra “Rūķītis” pulciņiem.

Lai mums katram šajā sarežģītajā laikā ir sava Sapņu pietura!

[ GALERIJA ]

Kopdejošanas un kopdziedāšanas stundas, kamēr mācāmies mājās​

Kopdejosanas stundas kamēr mācāmies mājās​

Kopdziedāšanas stundas kamēr mācāmies-mājās​

Ieskaties izstādē "Zvēri ziemā"

Talsu novada BJC notiek izstāde Ieskaties izstādē "Zvēri ziemā", par šiem darbiņiem, kas priecē acis, parūpējušies Talsu un Dundagas novadu skolnieki. Apskati izstādes darbus šeit  ​.

Video sveicienu akcija "Pasmaidi Latvijai!"

Apskati akcijas  video ŠEIT

Izstāde "Vēstule no mājām"  Galerija

"Brīvā laika" dalībniek!

"Brīvā laika" dalībniek!
 
Katru otrdienu, ceturtdienu, piektdienu mājaslapā, sadaļā "Brīvais laiks" (http://talsubjc.lv/brivais-laiks) publicēsim dažādus uzdevumus, kurus Tu varēsi pildīt brīvajā laikā, kad skolas darbi ir izdarīti.
Uzdevumus varēsi redzēt arī e-klasē pie mājasdarbiem.
Izpildīto uzdevumu fotogrāfijas sūti e-klasē vai uz e-pastu  agnese.kravcova@talsi.lv ar norādi "Brīvais laiks".  
Lai veicas!

Pamatojoties uz 2020. gada 9. oktobra MK noteikumiem Nr. 623 (prot. Nr. 60 9. §)

Grozījumi Ministru kabineta 2020. gada 9. jūnija noteikumos Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai",
 
1. Talsu novada Bērnu un jauniešu centrā interešu izglītības nodarbības līdz 2020. gada 6. novembrim notiek attālināti;
 
2. Informācijai sekojiet  līdzi Talsu novada Bērnu un jauniešu centra mājas lapā www.talsubjc.lv,  e-klasē vai sazinoties ar pedagogu.

Jauns pulciņš!